CONTACT

Meer weten?
Wilt u weten hoe een Gedeelde Gift voor u en voor het goede doel van uw keuze kan uitwerken? Neem dan contact op met een van de adviseurs van Gedeeld Geven bij u in de buurt.

Stichting Gedeeld Geven werkt samen met Legal & General en diverse notarissen in het land.

Stichting Gedeeld Geven is gevestigd te (7411SC) Deventer, van Twickelostraat 13.

Voor specifieke vragen met betrekking tot Gedeeld Geven kunt u een bericht sturen aan info@gedeeldgeven.nl

Contact Aangesloten instellingen

Artsen zonder Grenzen
contactpersoon Frank Aalderinks
t: 020 - 5208 910
e: Elvira.van.Hooff@amsterdam.msf.org

Stichting Cordaid 
contactpersoon Simone van Hamond
Tel   070-3136 217
e: Simone.van.Hamond@cordaid.nl

FEMI
contactpersoon Liesbeth Mulder
t. 035 - 5488422 
e. l.mulder@femi.org

Nierstichting Nederland
contactpersoon Alphons M.H.C. Wehmeijer
Adviseur Schenken en Nalaten
t: 035 - 697 8041
e: alphonswehmeijer@nierstichting.nl

Nederlandse Hartstichting
contactpersoon  Richard de Blieck
t: 070 – 31 55 555
e: R.deBlieck@hartstichting.nl

Oxfam Novib
contactpersoon   Thomas Grosse Stüve of Eric Prinzen
t: 070 - 3421 772
e: Thomas.Grosse.Stuve@oxfamnovib.nl

Het Nederlandse Rode Kruis
contactpersoon  Monique Oostweegel of Sylvia Guldenmondt
t: 070 - 44 55 811 (dir.) resp. 070 - 4455700
e:  moostweegel@redcross.nlsguldenmundt@redcross.nl 

SOS-Kinderdorpen
contactpersoon  Elsbeth Takkenberg
t: 020 – 4080190
e: elsbeth@soskinderdorpen.nl